Od 20 lat związana z szeroko rozumianą branżą budowlaną i nieruchomości.
Edukatorka i propagatorka zrównoważonego budownictwa - innowacyjnego, odpowiedzialnego, realizującego cele zrównoważonego rozwoju (SDG’s), taksonomii UE i ESG.
Trenerka, panelistka na konferencjach branżowych, copywriterka, wykładowca na studiach podyplomowych na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej „Zarządzanie w Budownictwie” oraz na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - „CSR. Cele zrównoważonego rozwoju w strategii firmy”.
Pomysłodawczyni i moderatorka cyklu 40 webinarów na temat zrównoważonego budownictwa i architektury oraz cyklu „Prawnik spotyka inżyniera”.
Managerka programu mentoringowego Top Woman in Real Estate.
Członkini branżowych stowarzyszeń i inicjatyw jak PLGBC, ULI, Climate Leadership, Zespół Doradców Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej; PSMB, WIREP, Młodzi Liderzy Budownictwa.
Celem Jej wszystkich działań jest szeroko zakrojona edukacja i tworzenie społeczności interesariuszy zainteresowanych podjęciem działań naprawczych i prewencyjnych w zakresie budownictwa w obliczu jego negatywnego wpływu na środowisko i społeczeństwo.
Jest znana z tego, że inwestuje nie tylko w rozwój własny, ale i w rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi, którzy będą w przyszłości kształtować sektor budownictwa i nieruchomości.
Program Climate Leadership jest działaniem realizowanym przez UNEP/GRID-Warszawa w odpowiedzi na rezolucję UNEP/EA.4/L.5, przyjętą podczas 4. sesji Zgromadzenia ONZ ds. Środowiska (UNEA-4).
Rezolucja ”Rozwiązanie Problemów Środowiskowych Poprzez Zrównoważone Praktyki Biznesowe” wezwała biznes do transformacyjnego wysiłku dla sprostania globalnym wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym.