utworzono: 2021-11-17

Teraz Środowisko patronem medialnym 3. edycji Climate Leadership

foto

Teraz Środowisko dołącza do grona patronów medialnych 3 edycji programu Climate Leadership powered by UN Environment Programme organizowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Teraz Środowisko to niezależny dziennik internetowy, który od 2014 r. z pasją i zaangażowaniem przekazuje kluczowe informacje pracownikom i specjalistom sektora ochrony środowiska i gospodarki komunalnej oraz osobom związanym zawodowo z ideami zrównoważonego rozwoju.

"Teraz Środowisko jest dziś nieodłącznym narzędziem pracy tysięcy specjalistów. Dowód? Wzrost czytelnictwa 60 proc. r/r, co prowadzi nas do przekroczenia 10 mln odsłon w 2021 r. Oddajemy głos dziesiątkom specjalistów z branży biznesu, administracji i nauki, trzymając rękę na pulsie unijnych trendów i zielonej transformacji polskiej gospodarki." Wspomina Marta Wierzbowska-Kujda, Reaktorka Naczelna Teraz Środowisko, która dołącza również do 3. Edycji w ramach ekspertki programu, tym samym będzie wspierała swoim doświadczeniem i wiedzą związaną z ochroną środowiska przyszłych uczestników programu.

Climate Leadership to projekt Centrum UNEP/GRID-Warszawa budujący społeczność liderów realnej zmiany na rzecz neutralności klimatycznej biznesu. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, która jednoczy wiele środowisk eksperckich i biznesowych w realizacji wspólnych celów, nierzadko zmieniając sposób ich myślenia o zrównoważonym rozwoju.

Obecnie trwa nabór do 3. Edycji programu do której zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy.

Opublikowane pierwotnie 2021-11-17

Nic się nie zmieni, jeżeli nie zaczniemy działać

Twórcy Programu

Maria Andrzejewska

Bolesław Rok

Koordynator Programu

Michał Purol

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

michal.purol@gridw.pl

+48 608 411 486

Organizator

GRID

Patronat Medialny

Rzeczpospolita300gospodarkaTygodnik klimatycznyEko Guruświat ozeTeraz Środowisko
Food FaktyArchitecture SnobArchitekturaHotel ManagementNNO - nienieodpowiedzialniEcoeconomia

Partnerzy Programu

KoźmińskiChapter Zero PolandHavas

© Climate Leadership 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com