utworzono: 2021-12-14

Świat OZE partnerem medialnym 3. edycji Climate Leadership

foto

Do grona patronów medialnych 3 edycji programu Climate Leadership powered by UN Environment Programme organizowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa dołącza redakcja Świat OZE.

Świat OZE to istniejący od 6. lat portal internetowy, skupiony wokół odnawialnych źródeł energii, elektromobilności i szeroko rozumianej ekologii. Misją redakcji jest edukowanie w kwestiach związanych z OZE, elektromobilnością, ochroną środowiska, GOZ czy zero waste.

Portal Świat OZE pozwala śledzić najbardziej aktualne problemy i wyzwania świata i tworzy przestrzeń służącą do wymiany branżowych newsów. ”Wywołujemy dyskusję, dementujemy bzdury, uczestniczymy w ważnych wydarzeniach, zbieramy i prezentujemy różnorodne opinie. Zacięcie dziennikarskie pozwala nam dotrzeć do osób o odmiennych poglądach i stanowiskach”.

W portalu znajdują się zarówno bieżące newsy technologiczne, jak i pogłębione analizy najważniejszych zjawisk społeczno-gospodarczych. Prześledzisz tu aktualne badania i raporty dotyczące OZE, elektromobilności i ekologii.

Redakcja portalu angażuje się w różnorodne projekty społeczne i eko-inicjatywy dotyczące troski o środowisko naturalne czy los zwierząt. Współpracuje także z fundacją Carbon Footprint, m.in. jako partner medialny programu Zielony ślad, który ma na celu inspirowanie przedsiębiorców do podejmowania działań proklimatycznych. Jest też partnerem medialnym projektu Karta Zielonej Transformacji - dokumentu zobowiązującego do podjęcia działań w celu ograniczania zmian klimatu z naciskiem na inwestycje w zielone technologie.

Climate Leadership to projekt Centrum UNEP/GRID-Warszawa budujący społeczność liderów realnej zmiany na rzecz neutralności klimatycznej biznesu. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, która jednoczy wiele środowisk eksperckich i biznesowych w realizacji wspólnych celów, nierzadko zmieniając sposób ich myślenia o zrównoważonym rozwoju. Obecnie trwa nabór do 3. Edycji programu do której zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy.

Opublikowane pierwotnie 2021-12-14

Nic się nie zmieni, jeżeli nie zaczniemy działać

Twórcy Programu

Maria Andrzejewska

Bolesław Rok

Koordynator Programu

Michał Purol

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

michal.purol@gridw.pl

+48 608 411 486

Organizator

GRID

Patronat Medialny

Rzeczpospolita300gospodarkaTygodnik klimatycznyEko Guruświat ozeTeraz Środowisko
Food FaktyArchitecture SnobArchitekturaHotel ManagementNNO - nienieodpowiedzialniEcoeconomia
Biznes EkologiaEkonatura

Partnerzy Programu

KoźmińskiChapter Zero PolandHavasKancelaria prawna Woźnic & Partners Spółka Jawna

© Climate Leadership 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com