utworzono: 2021-04-02

Masz kwadrans? - Zapraszamy na podcast Centrum UNEP/GRID-Warszawa

foto

Wszystko, co warto wiedzieć o kryzysie klimatycznym i sposobach na jego przezwyciężenie w krótkiej i przystępnej formie - podcast “Kwadrans z klimatem” to nowa platforma przekazywania wiedzy o stanie naszej planety, która jest autorskim projektem Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Podczas mniej więcej 15-minutowych odcinków będzie można usłyszeć rozmowy z osobami zajmującymi się tematem zmian klimatycznych i ich skutków z perspektywy naukowej, biznesowej czy aktywistycznej. Rozmówcy będą przedstawiać różne perspektywy, które łączy chęć budowy przyjaznego dla ludzi i środowiska świata.

Audycję prowadzi ekspert Centrum ds. zrównoważonego rozwoju, Bartłomiej Kozek. Zwiastun programu, w którym zespół realizujący nowy podcast opowiada o tym, skąd wziął się pomysł i jakie cele ma on realizować, jest już dostępny w popularnych serwisach podcastowych tj. Spotify, Anchor.fm czy Google Podcasts.

Zapraszamy do obserwowania profilu audycji. Odcinki będą pojawiały się regularnie co dwa tygodnie, a pierwsza rozmowa pt. “Kryzys klimatyczny - co o nim wiemy?”, w której gościem prowadzącego będzie Marcin Popkiewicz, zostanie opublikowana już w piątek 2 kwietnia.

W kolejnych rozmowach słuchacze będą mogli posłuchać m.in. o Europejskim Zielonym Ładzie oraz o tym jak kryzys klimatyczny zmienia nasz świat.

Opublikowane pierwotnie 2021-04-02 w serwisie Centrum UNEP/GRID-Warszawa

Nic się nie zmieni, jeżeli nie zaczniemy działać

Twórcy Programu

Maria Andrzejewska

Bolesław Rok

Koordynator Programu

Michał Purol

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

michal.purol@gridw.pl

+48 608 411 486

Organizator

GRID

Patronat Medialny

Rzeczpospolita300gospodarkaTygodnik klimatycznyEko Guruświat ozeTeraz Środowisko
Food FaktyArchitecture SnobArchitekturaHotel ManagementNNO - nienieodpowiedzialniEcoeconomia

Partnerzy Programu

KoźmińskiChapter Zero PolandHavasKancelaria prawna Woźnic & Partners Spółka Jawna

© Climate Leadership 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com