utworzono: 2021-11-15

EkoGuru patronem medialnym 3. edycji Climate Leadership

foto

EkoGuru.pl dołącza do grona patronów medialnych 3. edycji programu Climate Leadership powered by UN Environment Programme, organizowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

"EkoGuru.pl to portal edukacyjno-informacyjny stawiający sobie za cel wywarcie realnego wpływu na poprawę jakości środowiska naturalnego w Polsce, a pośrednio także na całej naszej planecie. Ten ambitny cel chce osiągnąć nie tylko poprzez rzetelną edukację, ale przede wszystkim dzięki skutecznemu motywowaniu wszystkich czytelników portalu do praktycznego działania. Wychodzimy z założenia, że sama wiedza niewiele znaczy, jeżeli nie przekłada się na odpowiednie decyzje w życiu codziennym."

Program Climate Leadership ma na celu stworzenie społeczności liderów biznesu, którzy będą wymiernie działać na rzecz neutralności klimatycznej i zrównoważonego rozwoju. Łącząc przedstawicieli firm z ekspertami różnych dziedzin. Program pomaga odpowiadać na oczekiwania społeczne i wnosi znaczący wkład w neutralizację szkodliwego wpływu biznesu na środowisko. W ramach działań w dwóch edycjach Climate Leadership, aż podjęto 24 konkretne zobowiązania środowiskowe oraz uzyskano eksperckie wsparcie z zakresu wdrażania ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań w przedsiębiorstwach.

Obecnie trwa nabór do 3 edycji programu, do którego serdecznie zapraszamy.

Opublikowane pierwotnie 2021-11-15

Nic się nie zmieni, jeżeli nie zaczniemy działać

Twórcy Programu

Maria Andrzejewska

Bolesław Rok

Koordynator Programu

Michał Purol

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

michal.purol@gridw.pl

+48 608 411 486

Organizator

GRID

Patronat Medialny

Rzeczpospolita300gospodarkaTygodnik klimatycznyEko Guruświat ozeTeraz Środowisko
Food FaktyArchitecture SnobArchitekturaHotel ManagementNNO - nienieodpowiedzialniEcoeconomia

Partnerzy Programu

KoźmińskiChapter Zero PolandHavas

© Climate Leadership 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com