utworzono: 2021-12-08

300 Gospodarka i 300Klimat patronami 3. edycji Programu

foto

Patronem medialnym 3. edycji programu Climate Leadership organizowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa zostaje 300 GOSPODARKA wraz z prowadzonym newsletterem 300 Klimat. To już kolejna edycja współpracy pomiędzy 300 Gospodarką a Climate Leadership.

„300 GOSPODARKA jest serwisem informacyjnym, który pisze o polskiej gospodarce w kontekście globalnym (częściej) oraz o globalnej gospodarce w kontekście polskim. Dostarcza zwięzłe informacje o gospodarce w globalnym kontekście: pokazuje powiązania i zależności między Polską a naszym regionem, kontynentem i światem. "Uważamy, że dziś to, co dzieje się w Shenzen, Hamburgu i Bangalurze ma często daleko idące konsekwencje dla Rzeszowa, Katowic i Poznania i właśnie taki, pełny obraz świata, chcemy pokazywać naszym odbiorcom." – podaje Barbara Rogala z 300Gospodarka.

Newsletter 300Klimat to tygodnik 300Gospodarki, śledzący jak zmieniający się klimat wpływa na gospodarkę, a gospodarka – na klimat. Pojawiają się w nim informacje o Polsce w kontekście globalnym i tym, jak to, co dzieje się na świecie wpływa na Polskę. Zwraca uwagę na to, co nie zawsze jest przedmiotem uwagi mediów głównego nurtu.

Do newslettera można zapisać się pod adresem: http://bit.ly/300klimat .

Climate Leadership to projekt Centrum UNEP/GRID-Warszawa budujący społeczność liderów realnej zmiany na rzecz neutralności klimatycznej biznesu. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, która jednoczy wiele środowisk eksperckich i biznesowych w realizacji wspólnych celów, nierzadko zmieniając sposób ich myślenia o zrównoważonym rozwoju.

Obecnie trwa nabór do 3. Edycji programu do której zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy.

Opublikowane pierwotnie 2021-12-08

Nic się nie zmieni, jeżeli nie zaczniemy działać

Twórcy Programu

Maria Andrzejewska

Bolesław Rok

Koordynator Programu

Michał Purol

Centrum UNEP/GRID-Warszawa

michal.purol@gridw.pl

+48 608 411 486

Organizator

GRID

Patronat Medialny

Rzeczpospolita300gospodarkaTygodnik klimatycznyEko Guruświat ozeTeraz Środowisko
Food FaktyArchitecture SnobArchitekturaHotel ManagementNNO - nienieodpowiedzialniEcoeconomia
Biznes EkologiaEkonatura

Partnerzy Programu

KoźmińskiChapter Zero PolandHavasKancelaria prawna Woźnic & Partners Spółka Jawna

© Climate Leadership 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com